28 listopada

Haftowany kalendarz z wiankami na rok 2019

0  comments

W styczniu 2018 roku postanowiłam, że zaplanuję roczny projekt mobilizujący mnie do haftowania. Moim celem był jeden wyhaftowany wianek w miesiącu. Podjęłam to wyzwanie z prostej przyczyny- aby nie zaniedbać mojego hobby lub co gorsza całkowicie z niego nie zrezygnować. Zapewne sami doświadczyliście pokusy myślenia, że na coś nie mamy już w naszym życiu czasu, bo pojawiają się inne priorytety, ważniejsze zajęcia. Wiedziałam, że rozłożenie w czasie projektu pomoże mi w osiągnięciu mojego celu.

Każdego miesiąca uważnie obserwowałam cykl natury. Chciałam wybrać do wianków kwiaty, które zakwitają w danym czasie i są charakterystyczne dla pory roku. Najpierw powstawał rysunek wianka, a następnie haft. Projekt udało się ukończyć przed czasem ponieważ pojawił się pomysł na stworzenie kalendarza ze zdjęciami haftów.

Kalendarz ścienny wydrukowany jest w formacie A3. Na każdej karcie znajduje się minimalistyczne kalendarium z miejscem na notatki.

Kalendarz jest dostępny do kupienia w cenie 50 zł. Zamówienia można składać pod adresem mailowym marta@domwkwiatach.pl

Sprzedając kalendarz zdecydowałam się wesprzeć program dożywiania dzieci Pajacyk prowadzony przez Polską Akcję Humanitarną (PAH). 1 kupiony przez Was kalendarz to 1 ufundowany posiłek w akcji dożywiania potrzebujących dzieci.

Nieśmiało marzę o tym, że mój kalendarz będzie dekoracją Twojego domu lub prezentem jaki podarujesz komuś od serca. 

Życzę Ci zatem abyś w nadchodzącym roku wyznaczył sobie piękne cele, zaplanował niezapomniane podróże i spotkania. Ja już się cieszę na styczniowe planowanie z moją rodziną nowych wyzwań, zapisywanie ważnych dat i rocznic.


Tags

haft, kalendarz


You may also like

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}